AUTOMATINIAI SPAUDIMO MATUOKLIAI

Mūsų įmonė prekiauja įvairiausiais kraujospūdžio matuokliais pitaikytais kiekvieno kliento poreikiams. Ieškantiems išskirtinės kokybės siūlome pažangius Japonijos įmonės "Nihon Seimitsu Sokki Co., Ltd" prietaisus „Nissei“. Šie matuokliai išsiskiria savo naujausiomis, patentuotomis, tikslumą užtikrinančiomis, technologijomis, jiems suteikiama bene ilgiausia rinkoje - net 6 metų garantija. „Nissei“ kraujospūdžio matuoklių liniją sudaro 5 aparatai – 4 žastiniai ir 1 riešinis. Visi minėti aparatai matuoja kraujospūdį ypatingai švelniai dėka „fuzzy measurement“ technologijos (arterinis kraujo spaudimas nustatomas pumpuojant orą, o ne išleidžiant kaip daugumoje kitų gamintojų matuokliuose)

Pageidaujantiems pigesnio, tačiau kokybiško ir modernaus prietaiso, galime pasiūlyti kliniškai patvirtintus „Little doctor“ kraujospūdžio matuoklius. Šie aparatai pasižymi prieinama kaina bei pažangiomis, „Premium“ segmentui būdingomis funkcijomis. „Little doctor“ technika – optimalus sprendimas norintiems sutaupyti.

Nuo 2020m. Esame oficialus prekės ženklų „Nissei“ ir „Little doctor“ atstovas Lietuvoje, todėl mūsų klientai visuomet bus tikri, kad gaus pagalbą ne tik garantinio gedimo atveju, bet ir vėliau, kadangi prekiaujame papildomomis prietaisų dalimis.

Be savo atstovaujamų prekės ženklų taip pat prekiaujame visame pasaulyje pripažintais ir bene populiariausiais rinkoje kraujospūdžio matuokliais „Microlife“ ir „Omron“. Turime tiek bazinius modelius tiek ir pažangiomis funkcijomis pasižimynčius šių gamintojų aparatus, tad kiekvienas pirkėjas gali rasti mūsų el. parduotuvėje www.aceso.lt sau tinkamą aparatą.